اخبار ویژه

آرشیو مطالب

29
شهریور

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور: سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در بیانیه ای از اقدام انقلابی رئیس جمهور در به نمایش درآوردن تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

17
شهریور

اسماعیلی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

حق مسکن 650 هزار تومانی کارگران از اول مهرماه اعمال می‌شود و معوقات آن نیز زمان‌بندی شده و در اعلام بعدی، واریز خواهد شد.

17
شهریور

با بهره برداری از این 367 طرح برای 11هزار و 802 نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد و ظرفیت تولید محصولات صنعتی مورد نیاز کشور در استان قم بصورت قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

17
شهریور

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم، نمایشگاه لوازم خانگی با حضور مسئول محترم بسیج کارگران و کارخانجات استان قم، مدیرکل محترم اداره کار، هیئت مدیره محترم شهرک صنعتی شکوهیه و تشکل های کارگری در محل مجتمع تفریحی، ورزشی شهرک صنعتی شکوهیه افتتاح شد.

14
تیر

معاون فنی و عملیات آتش‌نشانی درباره حادثه در شهرک شکوهیه گفت: این حادثه تاکنون ۴ نفر فوتی و ۷ مصدوم داشته است و  ۷ دستگاه آمبولانس اورژانس  و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو تیم مدیریتی و پشتیبانی به محل حادثه اعزام شده‌اند.

14
تیر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام علی بن ابیطالب استان قم، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام علی بن ابیطالب، در پیامی ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، حضرت امام رضا(ع) را به بسیجیان و شیعیان آن حضرت تبریک و تهنیت گفتند.

13
تیر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم، مراسم گرامیداشت شهدا در آرامگاه بهشت معصومه(س) توسط مسئولین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان قم با حضور مدیرکل و مسئولین اداره کار، تعاون و اموراجتماعی و سازمان های تابعه و همچین تشکل های کارگری برگزا

13
تیر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، مجمع مربیان و سرمربی صالحین سازمان در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار گردید.

12
تیر

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم، مراسم تجدید میثاق تشکل های کارگری با امام مستضعفین در بیت حضرت امام (ره) توسط مسئولین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه استان قم با حضور مدیرکل و مسئولین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه وه