اخبار ویژه

تاریخچه و فعالیتهای شرکت میلاد

کد خبر : 5142
سه شنبه 12 مرداد 1395 - 10:00

تاریخچه و فعالیتهای شرکت میلاد

شركت  صنعتي توليدي ميلاد  در  سال 1362  در  يك  فضاي محدود با هدف توليد انواع  قطعات خودرو، فعاليت خود را با توليد مجموعه  انواع اگزوز خودروهاي سبك وسنگين، با مديريت مرحوم حاج حسن اخوان آغاز نمود.
و با ياري خداوند متعال هم اكنون با گذشت بيش از 32 سال فعاليت، با بيش از 250 نفر نيروي انساني متخصص به يكي از بزرگترين تامين كنندگان استراتژيك شركت هاي ساپكو، اپكو، سازه گستر،‌زامياد و .... در استان قم تبديل شده است.

منابع زیر ساختی  موجود
مساحت كل شركت 20000 متر مربع
  زير بنا 9000 متر مربع سالن سرپوشیده تولید
  داري 3200 متر مربع  فضای  اداری و مهندسی
نیروی انسانی گروه صنعتي ميلاد با بهره گیری از 300نفر پرسنل مجرب و متخصص و همچنین با در نظر داشتن ارتقا سطح مهارت پرسنل سعی در ایجاد سازمانی تند آموز را دارد . این مجموعه با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و مورد نیاز زمینه ساز شرایط مشارکت کارکنان در سیستمهای نوین مدیریت اعم از پیشنهادات ، بهره وری و .. می گردد
مشتريان شركت
شركت ساپكو:
    گلويي  باك وانت، گلويي باك روآ، مجموعه لوله هواكش وانت و كارتر از جمله محصولات با سابقه طولاني اين شركت براي ساپكو مي باشد. وهمچنين مجموعه سازي پايه ومخازن CNG وانت و پايه مخزن گاز روآ نيز از محصولات نسبتآ جديد با شركت ساپكو مي باشد.
 شركت اپكو:
يكي از قديمي ترين مشتريان شركت است كه تاكنون بيش از 200 نوع محصول از انواع منبع اگزوز، گلويي، واسطه و دنباله اگزوز خودروهاي اتوبوسي وكاميوني توليد و تحويل آن شركت شده است.
شركت سازه گستر:
گلويي باك پرايد براي شركت سازه گستر؛ مجموعه سازي اتاق بار نيسان وانواع مجموعه اگزوز نيسان براي شركت بهنگام آفرين و انواع اگزوز خودروهاي كاميون براي شركت سايپا ديزل از نمونه همكاري اين شركت با شركت سايپا مي باشد.
سایتهای تولیدی
سايت اصلي: تولید کننده قطعات پرسی انواع خودرو  و اتاقبار نیسان: واقع در شهرك شكوهيه با مساحت 11200متر مربع ، داراي 7600متر سالن توليد و 3688 مترمربع محوطه سازي است. در اين مجموعه بيش از 250نفر نيروي انساني متخصص و مجرب مشغول به فعاليت هستند و بيش از 200پيمانكار نيز در اين زمينه مشغول به همكاري میباشند
سايت دوم: تولید کننده مجموعه های CNG انواع خودرو واقع در شهرك شكوهيه درمجاورت سايت اصلي با مساحت 3260متر مربع كه داراي 1000متر سالن توليد و 2260متر محوطه سازي است. در اين مجموعه بيش از 50نيروي انساني متخصص مشغول به فعاليت هستند. 
سايت سوم:  تولید کننده سیستمهای اگزوز اانواع خودرو واقع در ابتداي جاده قديم قم _ تهران با مساحت 1750متر مربع كه داراي 1350متر سالن توليد، و 325متر محوطه سازي است. در اين مجموعه بيش از 50 نيروي انساني متخصص و مجرب مشغول به فعاليت هستند. و بيش از 150 پيمانكار نيز در اين زمينه مشغول به همكاري میباشند.
سايت چهارم:  تولید کننده دربهای خودروهای سبک واقع در تهران - شهرک قدس (قلعه حسن )2500متر مربع كه داراي 1500متر سالن توليد، و 1000متر محوطه سازي است. در اين مجموعه بيش از 150 نيروي انساني متخصص و مجرب مشغول به فعاليت میباشند.  1
. سايت توليد قطعات پرس شاپ و مجموعه اتاق بار نيسان       *.خطوط توليد مستقر در اين سايت *.خط توليد اتاقبار
خط رنگ اتاقبار   *.خط رنگ الكترواستاتيك     *. خط جوشكاري       *.خط پوششكاري گالوانيزه سرد
خط خمكاري لوله هاي فلزي      *.خط تراشكاري    *.خط قالب سازي     *.خط پرسكاري  *.خط برشكاري

 

 

ارسال توسط : استان قم
بازدید
دیدگاه